![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi + carborundumetsning 7187421
*
nr 718 7421
Ruth Tulving
(f. 1932)
Färglitografi + carborundumetsning , Ruth Tulving (f. 1932), Bla Paris, 68 x 48 & 38 X 29
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 oktober 2011
kl 18:21:55
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/10 18:11:41
1
300 kr
3/10 18:13:24
2
350 kr
3/10 18:16:55
1
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: carborundumetsning färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad ruth tulving
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09
*
Ruth Tulving
nr 718 7421
Ruth Tulving
(f. 1932)
Färglitografi + carborundumetsning , Ruth Tulving (f. 1932), Bla Paris, 68 x 48 & 38 X 29
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 3 oktober 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/10 18:11:41 | 1 | 300 kr |
3/10 18:13:24 | 2 | 350 kr |
3/10 18:16:55 | 1 | Vinnande bud |
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: carborundumetsning färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad ruth tulving
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09